2012. október 8.
Új híd a temető bejáratánál
A tavalyelőtti nagy esőzések miatt a kupuszinai temető mellett húzódó árkot sürgősen ki kellett mélyíteni, mivel a víz már a házakba folyt. Ekkor a temetőbe vezető hidat is szét kellett bontani, mert nem volt átfolyó. A Helyi Közösség tanácsa az idei munkatervben célul tűzte ki, hogy a fent említett hidat megcsinálja, és a munkálatok most fejeződtek be mindenki megelégedésére.
Az átjáró kényelmesebbé, biztonságosabbá tette a közlekedést, impozáns külseje Szmolenicki István, Guzsvány István és Ladányi Mihály munkáját dícséri.
Címkék:
Helyi közösség



